iPhone 6 i zi ne gjendje shum te mire me Garanci

Publikuar nga iPhone 6: 2017-09-17 01:01:38 from Shqipëria 104

Detajet e reklamës

Shes iPhone 6 16GB space gray i perdorur dhe eshte ne gjendje shum te mire si nga ana estetike po ashtu dhe nga ana funksionale, nuk eshte i ricikluar si kto iphone qe kan mbushur tregun shqiptar te cilet jan plot probleme. Telefoni shoqerohet me karikues dhe fishe orgjinale te iPhone 7 ne kuti, xham mbrojtes ne ekran dhe gomine. Telefonin e jap me garanci te plote per cfardo lloj problemi. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim okazion prej 35.000 leke te reja i Padiskutueshem, ju lutem mos kontaktoni per ulje cmimi. Mundesi nderrimi. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt