Iphone 6 plus eu version

Publikuar nga sirk: 2017-12-01 13:01:11 from Shqipëria 230

Detajet e reklamës

Iphone 6plus 16gb europian. Ne gjendje shume te mire estetike dhe pune. Perdorur vetem nga nje person. Bateria mban shume mire. Mund ta shikoni ne foto. Nderrohet / nderrim me sistem android per arsye te punes. cmim i arsyeshem .Per me shume informacion jeni te lutur te kontaktoni.
Çmimi:

37 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6 Plus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt