iPhone 6 Plus Gjendje PERFEKTE!***LEXO NJOFTIMIN**

Publikuar nga Kristi: 2017-09-15 13:02:38 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Shitet IPHONE 6 Plus Gold i ardhur nga Amerika i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked
pra JO ME CHIP!!
Ka memorje 16 GB Me version te sistemit me te fundit 10.3.3!
***Telefonit nuk i punon Gjurma e Gishtit. Mbasi morri nje update mbaroi se punuari. Pervec ketij problemi telefoni eshte komplet funksional!***

Vjen me karikues dhe fish origjinale
Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, si i ri,
Ekrani perfekt i ruajtur me xham!

Per me teper detaje:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_6_plus-6665.php

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Çmimi:

289 EUR   529 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6 Plus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt