iPhone 6S Europian space gray si i Ri ne kuti

Publikuar nga Ardi: 2018-03-23 01:01:26 from Shqipëria 140

Detajet e reklamës

Shes iPhone 6S 16GB space gray model europian pak i perdorur dhe ne gjendje te shkelqyer si i ri i pahapur asnjeher ne servis dhe jo i ricikluar apo telefon vitrine pasi vjen i shoqeruar me kutine e vet bashk me te gjith aksesoret dhe librat perkates (kufjet nuk jan perdorur asnjeher). Fotot jane reale te telefonit qe disponoj, shikojeni dhe vete se ne cfar gjendje eshte. Shitet me nje cmim Okazion prej vetem 32.000 leke te reja i Padiskutueshem. Mundesi nderrimi. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt