Iphone 6S plus 64GB

Publikuar nga ALBAN: 2017-09-15 13:01:54 from Shqipëria 108

Detajet e reklamës

Iphone 6S plus 64 ne gjendje te shkelqyer pa gervishtje. Vjen me karikues, xham i temperuar dhe kelluf. Ju lutem kontaktoni vetem me sms ose Viber WhatsApp.
Çmimi:

64 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s Plus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt