iPhone 7 32GB

Publikuar nga Aldo: 2017-09-14 13:03:07 from Shqipëria 125

Detajet e reklamës

E kam blere te NOKIA te Blv Zogu 1 ne qese te pa hapur si kuti . Prodhim Europian . Data blerjes : 25 Nentor 2016 . Akoma ne Garanci . Telefoni eshte si i ri ,asnje gervishtje ,nk ka rene asnje here ne toke.Brenda ne cmim dhe xhami mbrojtes antispy dhe kasa te ndryshme si dhe bumber ,normal kutia me gjith aksesoret origjinal sic e mora ne fillim.
Arsyeja e shitjes eshte se du te marr Iphone 7+
Çmimi:

73 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt