iPhone 7 32GB i zi mat pa dallim nga i riu ne kuti

Publikuar nga iPhone 7 32GB i Zi: 2017-09-16 01:02:21 from Shqipëria 114

Detajet e reklamës

Shes iPhone 7 32GB i zi mat model europian i ardhur nga anglia dhe eshte thuajse i paperdorur eshte ne gjendje te re pa shenjen apo piken me te vogel te perdorimit 10/10. Telefoni shoqerohet me kutine orgjinale me imei te iphone dhe cdo aksesor te tijin orgjinal, si karikues orgjinal i kutise, fisha orgjinale e vetja, kufjet orgjinale te Reja te pa hapura nga kutia, pershtatesin e kufjeve te ri, librat dhe stickerat apple te vetat si dhe kunjin orgjinal te vetin qe nxjerr karten sim. Telefoni shitet me nje cmim OKAZION prej 67.000 leke te reja i PADISKUTUESHEM. Ju lutem mos kontaktoni per ulje cmimi. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

67 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt