Iphone 7 32gb okazion! 460€

Publikuar nga Iphone: 2017-09-15 01:02:17 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Shitet iphon 7 vetem dy muaj i perdoruar i mbajtur me
Kllef dhe xham mbrojtes !
Me kufjet karikus dhe kutine origjinale sic eshte bler ne dyqan! Gjendja eshte 10/10
Ngjyr e zez
Çmimi:

460 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt