iPhone 7 me 128GB prej USA si i RI !!!!

Publikuar nga maki: 2017-10-04 01:02:09 from Shqipëria 186

Detajet e reklamës

Shes Iphone 7 me 128GB prej USA ri i ri,me kuti te veten dhe te gjitha paisjet percjellese origjinale..........viber 0037744123570
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt