IPHONE 7 PA PERDORUR 449 EU

Publikuar nga GERMAN COMPUTER: 2017-12-28 01:03:08 from Shqipëria 115

Detajet e reklamës

iPHONE 7 (PRODUKT VITRINE) 449EU
Specifikimet teknike:

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-8064.php

Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
Shoqerohet me karikues dhe fishe.
Fature te rregullt dhe garanci.
Cmimi 449EU
Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE

🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
☎ NR KONTAKTI 0692999998
Email: Info@germancomputers.al
Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!
Çmimi:

449 EUR   579 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt