iPhone 7 Plus 128GB Jet Black si i Ri ne kuti

Publikuar nga iPhone 7+128GB: 2017-09-13 13:01:51 from Shqipëria 131

Detajet e reklamës

Shes iPhone 7 plus 128GB Jet Black ngjyra me e bukur dhe me e vecante e apple qe ngjan sikur eshte xham nga mbrapa dhe duket njelloj si iPhone 8 plus i zi qe sapo eshte prezantuar. Telefoni eshte shum pak i perdorur dhe eshte ne gjendje super, jet black me te paster se ky eshte veshtir te gjeni vetem nese e bleni te ri. Telefoni mban gari 2 dite bateri me perdorim normal, e jap me garanci te plote per cfardo lloj problemi. Shoqerohet me kutine Orgjinale te tijen me imei te iphone si dhe aksesoret orgninal te vetat si karikues fishe kufje. Shitet me nje cmim okazion prej 90.000 leke te reja kur vlera reale eshte shum me e larte. Mundesi nderrimi. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

90 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7 Plus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt