iPhone 7 Plus 128GB Jet Black si i ri ne kuti

Publikuar nga iPhone 7 plus 128 Jet Black: 2017-09-16 01:01:47 from Shqipëria 116

Detajet e reklamës

Shes iPhone 7 Plus 128GB Jet Black ne gjendje super pothuajse i ri dhe vjen i shoqeruar me cdo aksesor te tijin orgjinal bashke me kutine orgjinale me imei te telefonit, veshtir te gjeni iPhone 7 plus jet black ne kete gjendje vetem nese do e bleni te ri i ruajtur me qese mbrojtese orgjinale nga mbrapa dhe me gomine mbrojtese. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj, shikokeni dhe vete se ne cfar gjendje eshte. Shitet me nje cmim Okazion prej 85.000 leke te reja i Padiskutueshem fare. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

85 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7 Plus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt