iphone 7 plus

Publikuar nga tani: 2017-07-12 13:00:44 from Shqipëria 238

Detajet e reklamës

shitet iphone 7 plus ne gjendje shum te mir telefoni eshte amerikan sprint me cip cipi i kam ble me te fundit qe nuk ndikon fare ke teli dhe punon me 4g Lte zere se nuk eshte teli me cip mundesi ndrrimi me samsung s8 plus.plus diferencen
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7 Plus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt