Jaguar X-Type super full full okazionnnnnnnnnnnnnn

Publikuar nga bobi: 2017-09-14 13:01:45 from Shqipëria 106

Detajet e reklamës

shes jaguar x type 3.0 benzin + gaz 2976 cm se kap taksa luksit.me 500 lek gaz ben pak a shum 120 kilometer impjanti marka europagaz montuar sot ke eltoni fush_kruj me 3 vjet garanci makina e sapoardhur nga zvicra,taksa siguracion kualidim deri me 15.09.2018,sallon lekure pana shum e paster gjithashtu dhe tapiceria 4 gomat 80% te reja ferrotat e nderruara para mbrapa uji antifriz bateria e re.MBYLLJE ME ANTIFURT 2 CELSA ORIGJINAL clima digitale funksionale sendilet me ngrohje dhe elektronike opsione ne timon 6 airbeg kilometra origjinale me garanci 211454 pilot automatik telefon i instaluar ne makine fabrikisht dhe funksinal sensor parkimi dy marmita sportive.abs esp srs kamjo automatike tip tronik vajin e kamjos te nderruar.makina eshte per njerez merakli (((LIBER SERVISI TE ZVCISRES ME FATUR CDO SHERBIM )))
Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220
Çmimi:

3 690 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: X-Type

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt