Jap dyqan me qera ne zonen e Kombinatit, Pallatet Deveni. - Tirane

Publikuar nga 0696914154 2017-06-21 08:40:20 from Shqipëria 351

Detajet e reklamës

Jap dyqan me qera ne zonen e Kombinatit, Pallatet Deveni. Siperfaqja 23 m². Dyqani eshte i pajisur me banjo.
Eshte i hipotekuar dhe me kontrata te rregullta te energjise dhe ujit. Dyqani eshte perfekt per aktivitete te vogla.
Cmimi eshte konkurrencial, per vetem 10.000 leke te reja ne muaj.

  • Pagesa: 10,000 Leke

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Kombinat

  • Lexime: 373 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt