Jepet me qera dyqan 80 m2 - Tirane

Publikuar nga 0692055477 2017-06-21 08:39:42 from Shqipëria 183

Detajet e reklamës

Jepet me qira dyqan 80m2.

Dyqani eshte ne nje zone te populluar afer Kristalit dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme.Dyqani eshte i pajisur me tre qepena dhe dy dhoma te ndara .Qeraja e dyqanit 35000 leke (te reja)

Adresa: Rruga Tish Daija,pallati ABC,kati i pare prane qendres Kristal kompleksi KIKA

  • Pagesa: 35,000 Leke

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Tish Daija,pallati ABC,kati i pare prane qendres Kristal kompleksi KIKA

  • Lexime: 98 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt