jepet me qera magazine dhe nje truall - Durres

Publikuar nga 0696239407 2017-06-21 08:53:30 from Shqipëria 249

Detajet e reklamës

Xhfzotja/Shijak.Shitet truall 2500 m² bashke me nje vinc ure 53 metra i gjat dhe i larte 9 metra'kapaciteti ngrejtjes 5 ton.per me shum informacion kontaktoni ne numrin 0692125183

  • Pagesa: 1 Leke

  • Kategoria: Shitje Trualli ose Toke

  • Qyteti: Durres

  • Adresa: xhafzotaj shijak

  • Lexime: 520 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt