Jepet Me Qera - Tirane

Publikuar nga 0696614362 2017-06-21 08:31:23 from Shqipëria 150

Detajet e reklamës

Jepet me qera kati i pare i nje vlie 2-kateshe.2+1 Ballkon dhe vend per parikm.Uje dhe drita 24 ore.Kushte te pelqyeshme.Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696614362/0684392531/0674054958

  • Pagesa: 180

  • Kategoria: Shtepi me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Sadik Petrela Afer(Venue Club)

  • Lexime: 689 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt