kerkohet kamarier restoranti

Publikuar nga redi: 2017-09-15 13:02:51 from Shqipëria 123

Detajet e reklamës

kerkoj nje kamarier me eksperience per restorant piceri prane ujit te ftohte.paga e kenaqshme.
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt