Kerkohet Motorrist - Tirane

Publikuar nga 0682006500 2017-06-20 14:40:25 from Shqipëria 270

Detajet e reklamës

Kerkohet nje motorrist per shperndarjen e produkteve laboratorike dhe dentare.
Te kete patente dhe te jete korrekt me oraret ne pune.
Paga e kenaqshme.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telit: 0682005600
ose te dergojne e-mail CV me foto ne: [email protected]

  • Pagesa: 30,000 Leke

  • Kategoria: Oferta - ofroj vende pune

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: labinoti 38

  • Lexime: 274 here
  • Pozicioni: Motorrist

  • Arsimi: Gjimnaz

  • Mosha: 25 +10 vjec

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt