Kerkohet Parukiere Me Eksperience - Tirane

Publikuar nga +355672001818 2017-06-20 14:40:49 from Shqipëria 139

Detajet e reklamës

Qendra estetike Body Line kerkon te punesoje parukiere me eksperience, te dije te bunoje dhe thonj me xhel. Orari i punes 11:00-19:00. Paga e kenaqshme plus sigurime. Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0672001818.

  • Pagesa: 50,000 Leke

  • Kategoria: Oferta - ofroj vende pune

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: rruga pjeter bogdani

  • Lexime: 331 here
  • Pozicioni: parukiere

  • Arsimi: Profesionale

  • Mosha: 40 +10 vjec

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt