KERKOHET PASTICIER/E - Tirane

Publikuar nga +355692924554 2017-06-29 13:12:42 from Shqipëria 264

Detajet e reklamës

PASTICERIA TURKE "ANATOLIA"

Kerkon te punesoje Pasticier/e me kohe te plote.

Kerkohet:
-Te kete eksperience
-Te jete 20 -40 vjec
- Te jete i/e komunikueshem dhe me klientet
-Te jete i/e shkathet
- I/ e gatshem per te mesuar metoda te reja pune

Ofrohet:
-Ambjent me kushte komode per te punuar
-Staff i kualifikuar
-Pagese e kenaqshme

Vendndodhja: Rruga Islam Alla p.51, 10m mbi Adidasin tek Rr Myslym Shyri,

Te interesuarit/at mund te kontaktojne numrin: 0692924554 per te fiksuar nje interviste me punedhenesin ose mund te paraqiten direkt prane ambjenteve tona.

Mund te na vizitoni dhe ne facebook: https://www.facebook.com/bakllavaturke.anatolia/

  • Pagesa: 1 Leke

  • Kategoria: Oferta - ofroj vende pune

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Tek Rruga Myslym Shyri afer dyqanit me veshje sportive

  • Lexime: 1224 here
  • Pozicioni: pasticier/e

  • Arsimi: Gjimnaz

  • Mosha: 25 +10 vjec

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt