Kerkoj te Punësohem.

Publikuar nga 2017-09-16 01:02:38 from Shqipëria 125

Detajet e reklamës

Pershendetje ,jam B jetoj ne durres , jam shume i interesuar te punesohem jasht shtetit ne restorante,bare ,shitore . Kam punuar ne restorante ne kuzhine ne kompleks. Jam i gatshem te shperngulem ne cdo moment. Punoj ne korrektsi e rregullsi. Me etike pune. Uroj shume te gjej nje punedhenes qe mund te me ndihmoje me nje pune. Faleminderit mund te me kontaktoni nepermjet e-mailit . Gjithe te mirat.
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt