Kerkoj te punesohem

Publikuar nga Martin: 2018-01-31 01:01:48 from Shqipëria 181

Detajet e reklamës

Pershendetje , kerkoj te punesohem si shofer , me eksperience ne qarkullimin shqiptar dhe europian ,flas anglisht frengjisht dhe italisht , sapo kam mare dhe patenten C , mosha 42 vjeç .
Ju faleminderit
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Transport dhe Distribuim

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt