Kerkojme Guzhinier/e Dhe Kamarier/e - Tirane

Publikuar nga 0697925850 2017-06-20 14:40:10 from Shqipëria 177

Detajet e reklamës

Kerkohen guzhinier/e dhe Kamarier/e me experience pune te meparshme.
Adresa Landshut Gjermani, afer Munich, me kontrate pune, qendrimi dhe ngrenia te perfshira.
Restorant Hotel Schloss Gerzen
Pagesa per Guzhinierin e diskutueshme
Te interesuarit te dergojne CV ne [email protected]
Mosha 23-45

  • Pagesa: 1,200 Euro

  • Kategoria: Oferta - ofroj vende pune

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Ali Demi

  • Lexime: 426 here
  • Pozicioni: Kamariere

  • Arsimi: Profesionale

  • Mosha: 25 +10 vjec

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt