Kia Carens 2.0 Naftë Automatike - si e Re!

Publikuar nga Artinel: 2018-12-29 13:02:27 from Shqipëria 71

Detajet e reklamës

Kia Carens 2.0 Naftë me 140 kf. kambio Automatike shumë ekonomike dh e kompletuar. Me vetëm 20 mijë kilometra. Me 6 airbag, klima, radio USB, Në gjendje teknike dhe paraqitje si e Re. Ka patur vetëm një përdorues. Mirmbajtur nga konçensionari. Goma dhe bateri e re. Shitet nga konçensionari. Me garanci.
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Carens

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt