Kruje - Shes Makine

Publikuar nga 00355694113330 2017-06-22 11:25:45 from Shqipëria 194

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje shume te mire, me kondicioner, leje qarkulli 4+1, me sediljet e para me ngohje, me goma te reja dhe me taksa te paguara deri ne Mars 2018. Cel. 0694113330
  • Pagesa: 2,500 Euro

  • Kategoria: Makina-Vetura ne shitje

  • Qyteti: Kruje

  • Adresa: Rruga Zenel Kaloshi

  • Lexime: 123 here
  • Marka: Voskwagen Sharan

  • Karburanti: Nafte

  • Viti: 1997

  • Kilometra: 300,000

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt