Lancia ypsilon 1.4 16v automatik full option

Publikuar nga Eri: 2017-09-17 13:00:18 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Lancia ypsilon
Motori 1.4 benzin shume ekonomik
Km: 86 mij origjinale me liber sherbimesh te verifikueshme te koncesionari i Fiat
Makina eshte importuar nga Zvicra shume e paster dhe e mbajtur.
Gjendja e makines eshte perfekte te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoje per asgje.
Full option. Panorama, Automatik, Bosse sound system, xhamat pasqyrat dhe timoni elektrik. Sedilje meshine e kombinuar me dy ngjyra, goma te reja. Dopjo klima. Etj
Makina shitet se novojitet makine me e madhe.
Vetem shitet nuk nderohet.
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Ypsilon

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt