Landrover Discovery

Publikuar nga Mikel: 2018-08-26 13:03:00 from Shqipëria 199

Detajet e reklamës

Shes landrover discover tdi 250 e vitit 1997 ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike me kondicioner qmimi i diskutushem
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mirditë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt