LG G6 64GB DualSim

Publikuar nga Eri.X: 2017-09-17 01:01:54 from Shqipëria 162

Detajet e reklamës

telefoni eshte 3 muaj i perdorur dhe pa dallim nga i riu, eshte modeli top me te tera te mirat brenda..

shitet 450 Euro ose nderrohet me iPhone 7 ose Galaxy S8 plus lek nga une.
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: LG
Modeli: G6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt