Lushnje - Volsvagen Tuareg 250 Motori Viti 2007

Publikuar nga 0693870984 2017-06-22 11:27:41 from Shqipëria 131

Detajet e reklamës

volsvagen Tuareg 250 motori viti 2007 sa ka ardhur nga italia me dogane te paguare makin eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha opsionet full etjer.
  • Pagesa: 8,400 Euro

  • Kategoria: Fuoristrada

  • Qyteti: Lushnje

  • Adresa: Allkaj

  • Lexime: 839 here
  • Marka: volsvagen tuareg

  • Karburanti: Nafte

  • Viti: 2007

  • Kilometra: 250,000

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt