MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2015)

Publikuar nga LUCA Mobile: 2017-06-23 13:01:38 from Shqipëria 180

Detajet e reklamës

Shitet MacBook Pro 2015Core i7256 SSD16 GB RAM DDR3Intel Iris Pro 1536 MBVetem 31 Cikle KarikimiGjendje perfekteDisponojme dhe modele te tjera MacBook Pro 13 dhe 15 inc MacBook Air dhe iMac.Per cdo informacion kontaktoni ne nr +355695804444
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Apple
Modeli: MacBook Pro

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt