Makina Volkswagen polo

Publikuar nga Ariel: 2017-09-17 01:00:38 from Shqipëria 142

Detajet e reklamës

Volkswagen polo shum e mbajtur. Naft , viti 2002 , 1.4 3 pistona. ABS , AIRBAG , XHAMA ELEKTRIK . Sherbimet te bera . shitet ose ndrrohet me makine tjeter vit prodhimi me te ri dhe me te madhe.
Çmimi:

2 900 EUR   29 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt