Makine mini cooper

Publikuar nga AN: 2017-09-14 01:00:47 from Shqipëria 148

Detajet e reklamës

Mini cooper 1.6 gaz benzine, viti 2005,klima auto ABS full history service... 160.000km, kamjo automatike, ardhur nga Zvicra, te gjitha te paguara. Sedilje me ngrohje, xhama dhe pasqyra elektrike. Ne gjendje te shkelqyer optike motorike dhe xhenerike.. cmimi i diskutueshem...
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt