Mercedes A170 Cdi Automatike Lungo Avangarde

Publikuar nga Boss: 2017-12-07 13:01:35 from Shqipëria 167

Detajet e reklamës

-Vetem Shitet JO NDRRIME
-MB A170 Cdi (Nafte)
-Versioni Lungo ( me i gjate se modeli zakonshem)
-Modeli Avangarde
-Kambio Automatike (tiptronic +/- )
-Kilometra 218 mije (Origjinale)
-Viti 2001 ( dal ne qarkullim 2002)
-EURO 4

Makina eshte FULL OPTIONAL
-Serdile Lekure
-Sensor Shiu
- Sinjale model USA
-Navi
-GPS
-Radio CD
-Bagazhier
-Vend per telefon
-Goma te reja
-Disqe Alumini R16 (Me spesor mbrapa)

Makina ka dokumenta te rregullta deri ne GUSHT 2018 , eshte n gjendje shume te mire motorr , kambio , dhe gjenerike..

Ju Faleminderit !!!
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: А-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 170

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt