MERCEDES A170 DIESEL AUTOMATIC.

Publikuar nga Xxx: 2017-09-22 13:00:48 from Shqipëria 265

Detajet e reklamës

A class 170 Nafte Automatic 4+1 173.500 km. Letra e paguara per nje vit.targa te reja. Ne gjendje sh te mir motorrike e xhenerike. Vetem gervishtje parkimi. Goma 80% Sendilje me ngrohje dhe lekur. Ekonomike 5.5l Sherbime te bera. Vaj filtra te sapo ndrruara. 1900 euro i diskutushem. Mundsi ndrrimi golf 4, F.focus A3 nafte.
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: А-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 170

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt