Mercedes B200 Cdi Automatike Full

Publikuar nga B Class: 2017-10-21 13:02:10 from Shqipëria 166

Detajet e reklamës

▶️Mercedes B 200 Cdi Nafte
▶️Sport Edition
▶️Viti 2005
▶️Kambio Automatike 🆗️
▶️Kilometra 216.000 🆗️
▶️Serdile Alcantara + Lekure
▶️Gri metalizato
▶️Climatronic
▶️Cd MB
▶️Xhama elektrik
▶️Pasqyra elektrike
▶️Timon elektrik
▶️Drita automatike
▶️Airbag
▶️Srs + Esp
▶️Disqe 16 inch
▶️Me dogane te paguar dhe gati per targa🆗️
▶️Kontaktoni 📲 +355 69 5425800 ↩ Viber 👍
▶️Ne gjendje shume te mire kambio +motorr +xhenerike 🆗️
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt