MERCEDES BENZ 200 VITI 90

Publikuar nga ROLANDI: 2017-06-21 13:26:01 from Shqipëria 214

Detajet e reklamës

SHITET MERCEDES BENZ 200 VITI 90. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE SAPO I JANE KRYER TE GJITHA SEVISET E NEVOJSHME. MAKINA I KA LETRAT DERI NE QERSHOR 2018. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI.
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt