Mercedes Benz 200D

Publikuar nga Endri: 2017-09-17 13:01:44 from Shqipëria 122

Detajet e reklamës

Mercedes-Benz 200D , viti 1987,motorr nafte 1997cc , ne gjendje te mire xhenerrike, motorrike dhe estetike.Vaj, filtra, ferrota, kit freksion te sapo nderuara, ka shtese mrojtese celiku nga poshte qe te mos demtohet sadokarti. Dokumenta te paguara deri ne korrik 2018. Shitet per arsye mos perdorimi. 2300 euro (i diskutueshem)
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt