Mercedes Benz 220

Publikuar nga Bledi: 2017-09-16 01:01:25 from Shqipëria 149

Detajet e reklamës

Shes c klas 220 klima pasqyra elektrike,sallon meshine compiuter bordi srs,airbag gjendje perfekre motorike dhe xhenerike mund ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar.letrat e paguara deri ne tetor 2017.
Çmimi:

3 800 EUR   4 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt