Mercedes Benz 220 me portobagazh

Publikuar nga benc: 2017-10-14 13:01:26 from Shqipëria 1086

Detajet e reklamës

Makina sapo ka ardhur esht me dogane te paguar 220 cdi me kambjo manuale me 6 marshe .
Eshte me kondicioner .ABS .air bag . disqe alumini .xhama elektrik .mbyllje me pult .
Kilometra ORIGJINALE
Makina eshte shume e paster dhe e mirembajtur .
Gati per cdo lloj prove .

3600 euro i diskutueshem

0697347797
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt