Mercedes Benz Avangard 270 CDI

Publikuar nga Defrim: 2017-09-14 13:01:59 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,eshte full !
Me dokumenta sapo te prera per ne vit!
Km jan origjinal,te patjetersuar.
Makina eshte shum e shpejt,disponon AC,abc,Srs,dy çelsa , e tej e tej,gjithashtu dy ulset nga mbrapa ngirihen dhe sherbejn per femije nga mosha 3 deri 10 vjeç .
Kjo makin eshte shum ekonomike,5.6 litra ne 100km.
Te interesuarit mund te na kontaktojn.
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt