Mercedes benz c 200 cdi !!!!!!

Publikuar nga Niku: 2017-09-15 13:01:44 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike..me km origjinale..ne gjendje super te mire..me dogane te paguar..goma te mira..kamjo manuale..shum i paster..
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt