Mercedes-Benz C 220 CDI EVO Avantgarde

Publikuar nga Endri: 2017-09-14 13:01:30 from Shqipëria 129

Detajet e reklamës

Shes Mercedes-Benz C 220 CDI EVO Avantgarde e prodhuar ne fundvitin 2007, ngjyre e zeze metalizato, me 203.500 km origjinale me liber sherbimesh ( servisi i fundit i bere para 6.000 km)-ku i jan ber te gjitha sherbimet e nevojshme. E ardhur nga Gjermania ne Gusht 2017 me dogan te paguar. Mjeti pervec paketes AVANTGARDE permban dhe shume ekstra te tjera si p.sh:.... kambjo automatike tronic, filter ipartikular Euro 4, navigator per europen, klima dixhitale , sensor parkimi, serdile me ngrohje lekure + kamosh, alarm me sensor ndjeshmerie, pilot automatik, fener ksenon, disqe alumini 17, etj................... Per pyetje dhe informacion shtes kontaktoni ne numrin e tel: 00355683030130 ose what's app. Nuk pranojme nderrime. Faleminderit.
Çmimi:

10 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt