Mercedes Benz C-Class 220 Avantgarde 2005

Publikuar nga 2017-09-14 13:00:48 from Shqipëria 210

Detajet e reklamës

MERCEDES-BENZ 220 FULL OPTIONAL
-VITI 2005
-KAMBIO AUTOMATIKE
-NGJYRE GRI
-KLIMA AUTOMATIKE
-NAVIGATOR
-KOMANDA NE TIMON
-PILOT AUTOMATIK
-ME HAPJE SIPER
-DISQE ALUMINI ME GOMA TE REJA TE SAPO VENDOSURA
-MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME LIBER SERVISI TE BENZIT E GATSHME PER CDO PROVE E SAPOTARGUAR ME SIGURACION DHE LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
-CMIMI 7500 EURO

Tel. 0695156986
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt