Mercedes benz C200 cdi

Publikuar nga Igli: 2017-09-17 01:00:15 from Shqipëria 119

Detajet e reklamës

I sapo ardhur nga Gjermania.dogan te paguar Makina eshte top,ka disqe alumini te vetat,goma te reja fare . Kambio mauale,pilot automatik,sensor shiu,2 celesa Xhama, pasqyra dhe sedilje elektrike elektrike ,abs,esp dhe klima.6 marshe indietro . Fundi 2004 .Pjeset xhenerike dhe motorike top fare.Tapiceria ne gjendje perfekte.Km 17800.
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt