Mercedes-Benz C200 SPORT-EDITION

Publikuar nga Mercedes: 2017-09-15 01:00:27 from Shqipëria 127

Detajet e reklamës

Shitet Mercedes-Benz C200 kompressor benzin gaz gjendje perfekte si mekanike ashtu dhe estetike i sapo ardhurnga gjermania impjanti gazit pershtatje perfekte me motorin asnje llampe e ndezur ne kroskot lloj LOVATO 2 vjet garanci full optional luk sport edition kambio automatike +/- bi-xenon baxha elektrike navi bagazhier 6cd+aux ngroje sendiljesh sensor parkimi klima automatike me dokumenta te paguara per nje vit super ekonomik cmimi pak i diskutueshem
Çmimi:

7 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt