Mercedes benz C220 cdi

Publikuar nga Mercedes benz C220: 2017-09-16 01:00:38 from Shqipëria 129

Detajet e reklamës

SHITET MERCEDES-BENZ C220CDI- CLASIC W203 VITI PRODHIMIT 04/2002. KONSUMI PER 100KM ).≈ 6.4 l/100km (combined)
≈ 9.0 l/100km (urban)
≈ 5.0 l/100km (extra-urban-) Ka 248 505 Km ORIGJINALE LIBER SERVISI ,DHE ME KUALIDIM NE GJERMANI E SAPO ERDHUR nga Gjermania NE RRUGE TOKESORE. 2200km pa asnji problem.Kambio MANUALE 6 MARSHE-,SEDILET KOMANDIM ME BUTONA..4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik, Sediljet e shoferit me lartësi Elektrike, Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) -Timon hidraulik, ME ULJE &NGRITJE SIPAS DESHIRES -Mbyllje qëndrore me pult.2celesa.E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,.te gjitha sherbimet te bera, gati per Prove, SHUME EKONOMIK,Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt,me dogane te paguar!.."" Cmimi pak I diskutueshem!
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt