Mercedes Benz C220 Cdi Automat

Publikuar nga ErjonAuto: 2017-09-17 13:01:33 from Shqipëria 112

Detajet e reklamës

Mercedes-Benz C220 CDI , Viti Prodhimit 2007 me 203.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon mershin , sedilje elektrike , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , cd player , bagazhier , navigator, komando ne timon , 2 celsa origjinal , kompjuter bordi , pilot automatic , disqe alumini + gomat e reja , drita kseno , sensor parkimi , sensor dritash , letra te gjitha te paguara per 1 vite , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 11.000 Euro I diskutueshem Cel—0682099949—Viber—WhatsApp
Çmimi:

10 500 EUR   12 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt