Mercedes Benz C220 T CDI Esprit Selection

Publikuar nga Orgest: 2017-10-01 13:01:07 from Shqipëria 211

Detajet e reklamës

Okazion
Shes Mercedes-Benz C 220 T CDI Esprit Selection.
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike, version SW - me Portobagazh, Nafte, Kambio Automatike, Ngjyre Blu,Me Kondicioner, Viti i prodhimit 2000 dhe Fuqi motorrike (92 kW; 123 hp), Sedile Rrobe ngjyre Gri e zene, Kilometrazhi (228.000 km). Makina eshte me dokumenta deri ne 15 nentor 2017. Konsumi:
6,2 l/100 km (mesatar)
8,2 l/100 km (urban)
5,1 l/100 km (extraurban)
Cmimi i shitjes: 2000 EUR !!
Pak i diskutushem.
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt